KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12688055
nr 1268 8055
Skulptur
Oidentifierad konstnär, Estland. Signerad, daterad 2010, keramik. Höjd: 27 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 20:03:40
6/8 17:43:48
Tilgman Keramik